Idealny prezent
na każdą okazję

Masła do ciała, pilingi oraz sole do kąpieli, czyli produkty wchodzące w skład oferowanych kolekcji kosmetyków, pozwalają troskliwie zadbać o skórę i zrelaksować się po długim dniu. Wszystkie preparaty powstają wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu w czasie zabiegów pielęgnacyjnych organizm otrzymuje tylko to, co najlepsze.

CHWILA RELAKSU BLISKO NATURY

Tworzymy produkty o kompleksowym działaniu i pięknych, pozbawionych sztuczności zapachach. Takie prezenty podarowane przyjaciółce, mamie czy żonie pozwolą im doświadczyć bliskości morza, lasu czy kwiatów róż. Podziałają odprężająco zarówno na ciało, jak i umysł, zapewniając upragnioną chwilę odpoczynku. Odświeżająca czy rozgrzewająca sól do kąpieli będzie znakomitym pretekstem do spędzenia czasu z samą sobą i zadbania o własne samopoczucie. Wystarczy napełnić wannę wodą, zapalić nastrojowe świece i rozkoszować się pięknymi aromatami jaśminu, róż lub Orientu.
W skład zestawów wchodzą również pilingi i masła do ciała o działaniu regenerującym, nawilżającym, odprężającym czy przeciwzmarszczkowym. Zawierają one wiele witamin i minerałów, które sprawiają, że skóra odzyskuje gładkość i staje się bardziej promienna. Jednocześnie mają tak różnorodne zapachy, że każdy znajdzie wśród nich odpowiedni prezent dla bliskich lub dla siebie. W końcu wszyscy zasługujemy na odrobinę przyjemności!

PREZENT IDEALNIE DOBRANY

Proponujemy gotowe zestawy prezentowe, złożone m.in. z kosmetyków z linii rozgrzewającej i relaksującej. Stale przybywa nam nowych preparatów, dlatego umożliwiamy też skompletowanie prezentów zgodnie z życzeniem klienta. Dzięki temu kosmetyki będą dostosowane do typu skóry oraz upodobań osoby obdarowywanej.
W końcu każdy ceni naturę za co innego! To może być kojący zapach kwiatów, dodająca energii bliskość drzew czy orzeźwiające właściwości mięty. Wszystkie te cechy znajdą Państwo w naszych produktach, tworzonych z zamiłowania do naturalnego piękna obecnego w naszym otoczeniu. W przypadku chęci stworzenia własnych zestawów kosmetyków zapraszamy do kontaktu.

Zestaw różany
W tym zestawie proponujemy nawilżające masło różane, płatki róży piling solny oraz rózaną sól do kapieli
ZOBACZ
Cena: 241,00 zł
Zestaw relaksujący
W tym zestawie proponujemy relaksujące masło kokosowe z trawą cytrynową, relaksującą sól lawendowo-chabrową oraz limetkowy piling cukrowy.
ZOBACZ
Cena: 211,25 zł
Zestaw rozgrzewający
Zestaw rozgrzewający to wierny towarzysz przez wszystkie pory roku: od pierwszych chłodów do nastania wiosny, a nawet w czasie deszczowego lata.
ZOBACZ
Cena: 211,25 zł
Zestaw orientalny
W tym zestawie proponujemy regenerujące masło mango, piling bursztynowy mandarynkowo waniliowy cukrowy oraz orientalna sól do kąpieli.
ZOBACZ
Cena: 211,25 zł
Zestaw jaśminowy
W skład zestawu wchodzą: jaśminowe masło z pachnotką , piling jaśminowy z kwiatem pomarańczy oraz jaśminową sól do kąpieli z kwiatem pomarańczy.
ZOBACZ
Cena: 241,00 zł
Zestaw leśny
Zestaw leśny to ukłon w stronę lasów sosnowych porastających wydmy morza Bałtyckiego.
ZOBACZ
Cena: 216,00 zł
Zestaw bursztynowy
W tym zestawie proponujemy mandarynkowo waniliowe masło ze złotem , bursztynowy piling cukrowy z algami mandarynkowo waniliowy oraz sól orientalną.
ZOBACZ
Cena: 260,00 zł