Chcesz połączyć wszechstronną
pielęgnację ciała z pięknym,
intrygującym zapachem?

Chcesz połączyć wszechstronną pielęgnację ciała z pięknym, intrygującym zapachem? Zacznij stosować nasze naturalne, nawilżające masła do ciała! Ich skład to wyłącznie mineralne oraz roślinne, głęboko odżywcze składniki. Ich intensywne i długo utrzymujące się na skórze aromaty uzyskiwane są nie dzięki chemii, ale dzięki użyciu naturalnych olejków eterycznych – na przykład różanych czy jaśminowych.

Proponujemy między innymi regenerujące, ochronne, odżywcze oraz odprężające masła do ciała, tworzone z wykorzystaniem takich składników jak masła shea, kakaowe, migdałowe, mango i olei kokosowy, ze słodkich migdałów, jojoba czy słonecznikowy. Przyszłym mamom szczególnie polecamy np. kosmetyki z zawartością oleju konopnego lub oleju z kiełków pszenicy-są one niezwykle bogate w witaminy E, A oraz D.

Wybierać można między innymi spośród balsamów różanych, jaśminowych, kokosowych lub mango. Kosmetyki te doskonale nawilżają, regenerują i odprężają skórę, dzięki czemu staje się ona jędrniejsza i bardziej elastyczna. Regularnie stosowane będą także skutecznie chronić naskórek przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. wirusy, bakterie czy grzyby. Wybierz jeden z naszych pięknie pachnących kosmetyków i ciesz się gładką, aksamitną skórą przez długi czas!

MASŁA DO CIAŁA ROSAFILO

Kakaowo migdałowe
masło do ciała
Słodki aksamit na Twojej skórze.
ZOBACZ
Cena: 105,00 zł
Kokosowe z trawą cytrynową
masło do ciała
Optymistyczny, cytrusowy dotyk.
ZOBACZ
Cena: 105,00 zł
Mango z rozmarynem
masło do ciała
Intrygujący zapach z charakterem.
ZOBACZ
Cena: 105,00 zł
Różane masło
do ciała
Dla wielbicieli królowej kwiatów.
ZOBACZ
Cena: 120,00 zł
Jaśminowe masło
z pachnotką
Wyrafinowana i bogata kompozycja.
ZOBACZ
Cena: 120,00 zł
Sosnowo ziołowe masło
ze srebrem
Moc srebra w maśle do ciała.
ZOBACZ
Cena: 135,00 zł
Mandarynkowo waniliowe masło ze złotem
Drobinki złota i zniewalający zapach.
ZOBACZ
Cena: 145,00 zł
Ochronne masło
do ciała
Bogactwo natury dla Twojej skóry.
ZOBACZ
Cena: 120,00 zł