Nasza filozofia marki

WIZJA MARKI

Żyjemy w dobie cywilizacji technicznej, w środowisku mocno przetworzonym i industrialnie nieestetycznym, a zarazem poprzez upowszechnienie mediów i kontaktów wirtualnych – odrealnionym. Poszukiwanie tego, co naturalne i tego, co rzeczywiste, staje się ważnym punktem odniesienia dobrego życia.

Marka Rosafilo tworzy produkty dla przyjemności, zdrowia i urody.

Firma okazuje swój szacunek dla środowiska naturalnego nie tylko przez skład produktów, ale również przez opakowania. Wszystkie wykonane są ze szkła lub z wysokogatunkowego plastiku nadającego się do recyklingu. W planach mamy używanie wyłącznie opakowań szklanych.

Produkty marki ROSAFILO są w 100% naturalne, przygotowane na bogatej bazie certyfikowanych surowców roślinnych i mineralnych zapewniając skórze zdrowie i pielęgnację.

Kosmetyki są produkowane od lutego 2018 r.; ich produkcja jest ciągła; produkty są rozwijane na bieżąco oraz dostosowywane do zmieniających się trendów w branży kosmetycznej .

W najbliższych czasie planujemy poszerzenie naszego zaplecza produkcyjnego. W związku z dalszym rozwijaniem się marki ROSAFILO i poszerzaniem kanałów dystrybucyjnych w 2021 roku będziemy oferować nasze kosmetyki również na rynkach międzynarodowych.

Marka Rosafilo jako jedyna w Polsce używa w swoich produktach słowo polskie piling. Mimo takiej różnicy produkt został świetnie przyjęty na rynek.

Firmę wyróżnia szerokie grono odbiorców – kosmetyki są adresowane do hoteli SPA i gabinetów kosmetycznych, ale również dla indywidualnych klientów.

NATURALNOŚĆ

Jesteśmy dziećmi natury
i potrzebujemy z nią kontaktu.
Dlatego w naszych produktach
Znajdują się wyłącznie naturalne składniki

RELAKS

Świat bywa wypełniony pośpiechem
i stresem. To co oferujemy, to czas
na wyciszenie, doznanie subtelnego
odprężenia, powrót do ponadczasowej
krainy relaksu.

ZMYSŁOWOŚĆ

Nasze kosmetyki działają na wszystkie
zmysły. Składniki dobieramy
w taki sposób, by stymulować ciało
i ducha – to warunek przyjemności.

LUKSUS

To co tworzymy, jest piękne na
zewnątrz i piękne wewnątrz.Piękno
emanuje z naszych produktów
na wszystkich, którzy je stosują.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość i dbałość o szczegóły
to drugie imię ROSAFILO