Rosafilo z miłości do natury

KRAINA PRZYJEMNOŚCI, ZAPACHU I ZDROWIA

ROSAFILO to polska , nadmorska, marka i rodzinna firma, która powstała w lutym 2018 r.Produkty marki Rosafilo to połączenie natury i piękna. Nadbałtycka przyroda stała się dla nas inspiracją do stworzenia wyjątkowych i w 100% naturalnych kosmetyków. Głównym założeniem marki Rosafilo jest podarowanie kobietom produktów, które będą zarówno piękne jak i naturalne jeśli chodzi o zawarty w nich skład. Naszą specjalnością są luksusowe kosmetyki profesjonalne dla SPA, hoteli i gabinetów kosmetycznych a także dla każdej kobiety i mężczyzny.

 

DOTYK NATURY

Istotą naszej marki jest doświadczenie zmysłowe. Sensoryczne, działające na wszystkie zmysły produkty ROSAFILO to dotyk natury. Wyjątkowość naszych kosmetyków tkwi w uchwyceniu jej formy, struktury i zapachu. Moc zawarta w recepturach ROSAFILO działa na ciało i ducha. Tworząc unikalne receptury naszych produktów pokazujemy bogactwo natury jaka nas otacza.

Przed nami nadmorskie wydmy. Wiatr smaga sosnowy las pachnący żywicą. Szum fal i szelest traw. Bryza przynosi posmak soli. Tu i ówdzie rosną krzewy róży. Jej woń czaruje, a delikatne płatki zachęcają do zrywania. Piasek masuje nam stopy. Promienie słońca leniwie rozchodzą się w lekkiej mgiełce. Świeżość tego powietrza, zapach ziemi, lasu i róż zostaje z nami na dłużej...

Nieczęsto znajdujemy się w takim miejscu… Ale czy wszystko stracone? Czy nie możemy się tam przenieść, nawet będąc daleko…? Doświadczenie natury to coś wyjątkowego. Malarze, muzycy i poeci próbowali uchwycić je w swych dziełach. My robimy to w naszych kosmetykach.

 

100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Produkty naturalne ROSAFILO mają w składzie certyfikowane surowce roślinne i mineralne. Komponenty zawarte w naszych produktach odżywiają, wzmacniają, regenerują i chronią skórę. Każdy produkt jest niezwykle bogaty w witaminy i minerały. Produkcja opiera się na wyselekcjonowanych, naturalnych i certyfikowanych surowcach roślinnych pochodzących z upraw ekologicznych. W naszych składach znajdują się wyłącznie masła roślinne, bogate i wartościowe oleje tłoczone na zimno, naturalne olejki eteryczne, zioła i płatki kwiatów, które także sami zbieramy. Dzięki naszym kosmetykom chcemy zapewnić pielęgnację skórze na najwyższym poziomie.

Nie wykorzystujemy substancji odzwierzęcych do produkcji kosmetyków, ani nie testujemy ich na zwierzętach.

Kosmetyki marki ROSAFILO to połączenia natury i piękna.

 

RĘCZNA PRODUKCJA

Produkty marki ROSAFILO są przygotowywane ręcznie. Zwracamy uwagę na dobór odpowiednich składników w każdym produkcie. Wszystko jest opracowywane wg naszych autorskich przepisów, które z należytą starannością zostały wykonane. Każdy produkt jest przygotowywany w sterylnych warunkach , gdyż jakość to drugie imię marki ROSAFILO. Produkty marki ROSAFILO to produkty w które wkładamy nasze serce i nasze upodobanie do produktów wyłącznie naturalnych.