KRAINA PRZYJEMNOŚCI, ZAPACHU I ZDROWIA

ROSAFILO to polska marka znad morza i rodzinna firma, która powstała w lutym 2018 r. Produkty marki ROSAFILO to połączenie natury i piękna. Nadbałtycka przyroda stała się dla nas inspiracją do stworzenia wyjątkowych i w 100% naturalnych kosmetyków. Głównym założeniem naszej marki jest tworzenie produktów, które będą zarówno piękne jak i naturalne. Naszą specjalnością są luksusowe kosmetyki profesjonalne dla ośrodków SPA, hoteli i gabinetów kosmetycznych.

 

DOTYK NATURY

Istotą naszej marki jest doznanie zmysłowe – produkty ROSAFILO działają na zmysły. Wyjątkowość naszych kosmetyków tkwi w uchwyceniu formy, struktury i zapachu natury. Moc zawarta w wyrobach ROSAFILO oddziałuje na ciało i ducha. Tworząc naturalne receptury pokazujemy bogactwo otaczającej nas przyrody.

Przed nami nadmorskie wydmy. Wiatr smaga sosnowy las pachnący żywicą. Szum fal i szelest traw. Bryza przynosi posmak soli. Tu i ówdzie rosną krzewy róży. Jej woń czaruje, a delikatne płatki zachęcają do zrywania. Piasek masuje nam stopy. Promienie słońca leniwie rozchodzą się w lekkiej mgiełce. Świeżość tego powietrza, zapach ziemi, lasu i róż zostaje z nami na dłużej...

Nieczęsto znajdujemy się w takim miejscu… Ale czy wszystko stracone? Czy nie możemy się tam przenieść, nawet będąc daleko…? Doświadczenie natury to coś wyjątkowego. Malarze, muzycy i poeci próbowali uchwycić je w swych dziełach. My robimy to w naszych kosmetykach.

 

100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Produkty naturalne ROSAFILO mają w składzie certyfikowane surowce roślinne i mineralne. Komponenty te odżywiają, wzmacniają, regenerują i chronią skórę. Każdy nasz wyrób bogaty jest w witaminy i minerały. Produkcja opiera się na naturalnych, wyselekcjonowanych surowcach roślinnych pochodzących z upraw ekologicznych. Używamy wyłącznie maseł roślinnych, wartościowych olejów tłoczonych na zimno, naturalnych olejków eterycznych, ziół i płatków kwiatów, które sami zbieramy. Za pomocą naszych kosmetyków chcemy zapewnić skórze pielęgnację na najwyższym poziomie.

Nie wykorzystujemy substancji odzwierzęcych do produkcji kosmetyków ani nie testujemy ich na zwierzętach.

Kosmetyki marki ROSAFILO to połączenie natury i piękna.

 

RĘCZNA PRODUKCJA

Kosmetyki ROSAFILO są przygotowywane ręcznie na podstawie naszych autorskich receptur. Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednich składników w każdym produkcie – wszystkie nasze wyroby są w 100% naturalne. Tworzymy je z należytą starannością oraz w sterylnych warunkach, dbając o najwyższą jakość. W produkcję kosmetyków wkładamy całe nasze serce.