Produkty profesjonalne marki Rosafilo
to połączenie natury i piękna.

Z MIŁOŚCI DO NATURY

ROSAFILO to polska marka znad morza i rodzinna firma, która powstała w 2018 roku. Produkty ROSAFILO to połączenie natury i piękna. Nadbałtycka przyroda stała się dla nas inspiracją do stworzenia wyjątkowych i w 100% naturalnych kosmetyków. Głównym założeniem naszej marki jest tworzenie produktów, które będą zarówno piękne, jak i naturalne. Naszą specjalnością są luksusowe kosmetyki profesjonalne dla ośrodków SPA, hoteli, gabinetów kosmetycznych oraz klientów indywidualnych.

DLACZEGO ROSAFILO

WŁASNE LABORATORIUM

Kosmetyki Rosafilo są przygotowywane ręcznie na podstawie autorskich receptur, co wyraźnie odróżnia nasze produkty od tych wytwarzanych masowo. Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednich składników w każdym produkcie – wszystkie nasze wyroby są w 100% naturalne. Tworzymy je we własnym laboratorium, z należytą starannością oraz w sterylnych warunkach, dbając o najwyższą jakość. Nie zlecamy nikomu przygotowywania naszych produktów.

WYSOKA JAKOŚĆ

Produkty profesjonalne Rosafilo wyróżniają się niezwykłym bogactwem naturalnych składników odżywczych, witamin i minerałów; nie zawierają wody, parabenów, SLS-ów, gliceryny ani dodatków chemicznych. Wszystkie kosmetyki marki Rosafilo posiadają raporty bezpieczeństwa oraz są zarejestrowane w bazie CPNP.

ZDROWIE

Produkty marki Rosafilo nie tylko pielęgnują, ale przede wszystkim działają prozdrowotnie na skórę. Prowadzone prace badawczo-rozwojowe nad formułami kosmetyków sprawiły, że składniki aktywne zawarte w produktach odżywiają i regenerują skórę. Na bieżąco dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się trendów w branży kosmetycznej.

NATURALNE SKŁADNIKI

Nasze produkty zawierają wyłącznie masła roślinne, bogate i wartościowe oleje tłoczone na zimno, naturalne olejki eteryczne, zioła i płatki kwiatów, które sami zbieramy. Nie wykorzystujemy substancji odzwierzęcych do produkcji kosmetyków ani nie testujemy ich na zwierzętach.

PIELĘGNACJA CIAŁA

Staraliśmy się stworzyć produkty, które będą działały
na wszystkie zmysły – na ciało i duszę. Pragniemy, aby
osoby korzystające z naszych wyrobów
przeniosły się do prawdziwej krainy przyjemności,
zapachu i zdrowia.

CO WYRÓŹNIA NASZE PRODUKTY

MASŁA DO CIAŁA I ICH STRUKTURA

Masła do ciała Rosafilo mają formę musu, a nie zbitej konsystencji, która jest twarda i ciężko się rozsmarowuje. Pod wpływem ciepła rozpływają się na skórze, co czyni je doskonałym produktem do masażu. Nasze profesjonalne masła do masażu mają unikalny i bogaty skład. Ich kompozycja to połączenie najbardziej wartościowych maseł, olejów i witaminy E. Wśród nich są: masło kakaowe, masło aloesowe, masło migdałowe, masło mango, masło shea, olej migdałowy, olej babassu, olej perilla, olej makadamia, olej z pestek moreli, olej z kiełków pszenicy i olej konopny.

SOLE DO KĄPIELI I ICH ZAPACH

Sole do kąpieli to najpiękniejsze produkty marki Rosafilo. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek sól z Morza Martwego do kąpieli – z płatkami kwiatów, naturalnymi olejkami oraz olejami, które powodują, że skóra po ich użyciu jest doskonale nawilżona. Płatki róży i chabru, które dodajemy do naszych soli, zbieramy samodzielnie, a następnie poddajemy je procesowi suszenia. Kąpiel z solami marki Rosafilo to luksus na najwyższym poziomie.

PILINGI DO CIAŁA I ICH NIEPOWTARZALNOŚĆ

Pilingi to prawdziwa przyjemność dla ciała. Dodajemy do nich zmielone zioła, kwiaty oraz algi. Staramy się wydobywać z otaczającej nas natury to, co najlepsze, najzdrowsze i najcenniejsze. Pilingi Rosafilo mają nietuzinkowe zapachy. Nawiązujemy do regionu, z którego pochodzimy, stąd w naszej ofercie znajdują się: piling sosnowo-pichtowy, piling bursztynowy i piling różany.

MASKI DO CIAŁA I ICH WPŁYW NA SKÓRĘ

Maski do ciała to prawdziwa moc minerałów, alg i witamin. Zawarte w maskach glinki, zmielone zioła i kwiaty powodują, że skóra nabiera blasku i odzyskuje naturalny koloryt.

POBIERZ KATALOG

LINIA RÓŻANA

Linia zainspirowana dziką, rosnącą nad Bałtykiem różą, zawierająca płatki jej pachnącego kwiatu.

POBIERZ KATALOG

LINIA BURSZTYNOWA

Linia bursztynowa to oparta na Złocie Bałtyku wyrafinowane, kosmetyczne rękodzieło.

POBIERZ KATALOG

LINIA ROZGRZEWAJĄCA

Linia rozgrzewająca to wierny towarzysz przez wszystkie pory roku: od pierwszych chłodów do nastania wiosny, a nawet w czasie deszczowego lata.

POBIERZ KATALOG

LINIA RELAKSUJĄCA

Dzisiejszy świat jest pełen pośpiechu i stresu. Linia relaksująca powstała z myślą o tym, by nie tylko poprawić stan naszej skóry, ale także polepszyć samopoczucie pobudzając wszystkie zmysły.

POBIERZ KATALOG

LINIA LEŚNA

Linia leśna to ukłon w stronę lasów sosnowych porastających wydmy morza Bałtyckiego.

POBIERZ KATALOG

LINIA JAŚMINOWA

Linia jaśminowa to możliwość przeniesienia się. do krainy Dalekiego Wschodu. Wspaniały ogród pachnący kwiatem pomarańczy oraz kwiatem jaśminu w połączeniu z solą z Morza Martwego pozwoli nam na pełen relaks i przyjemność dla naszych zmysłów.

POBIERZ KATALOG

ZASADY WSPÓŁPRACY

Cenimy dobre relacje z naszymi obecnymi i potencjalnymi partnerami. Państwa zdanie, opinie, mają kluczowy wpływ na kierunek rozwoju naszej marki. Chcemy być lepsi i chcemy by nasze kosmetyki stanowiły dla Państwa wartość w Waszej działalności i biznesie. Nawiązując z nami współpracę, otrzymują Państwo pełne wsparcie merytoryczne i marketingowe jak również szkolenia dotyczące marki. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią doskonałe, naturalne kosmetyki.

 

POPROŚ O OFERTĘ CENOWĄ

REFERENCJE

ROSAFILO

W 100% naturalne produkty, najlepsze jakie miałam okazję stosować. Bezpieczne składy, najwyższa jakość, przyjemność stosowania, komfort dla skóry i zmysłów. Tak powinno pachnieć każde SPA, zarówno to profesjonalne, jak i to domowe.

Anna Naour
Kierownik Spa, Grand Hotel Stamary*****, Zakopane

www.stamary.pl 

Masła ROSAFILO to kwintesencja wszystkiego, czego potrzebuje do pracy. Cudowny, naturalny skład, zapachy dopieszczone i nietuzinkowe. Konsystencja musu cudownie pasuje do masażu, lekka, aksamitna. Nie obciążają skóry. Zapachy nie są ciężkie, a bardzo subtelne, cieszą zmysły długo po zabiegu. Skóra długo pozostaje nawilżona. Dodatkowym atutem dla terapeuty jest kondycja rąk przy długim używaniu danego kosmetyku. ROSAFILO pozwala na nawilżenie, a nie wysuszenie rąk terapeuty.

Polecam serdecznie,

Sabina Rafalska
Właściciel , Centrum Masażu  Masu Masu , Gdynia

www.masumasu.pl

Lorom ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta ur..

Janusz Kowalski
Manager SpaWellness, Sheraton Sopot

Lorom ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta ur..

Joanna Nowak
Manager SpaWellness, Sheraton Sopot