Nasze naturalne sole do kąpieli
tworzone są wyłącznie z użyciem
roślinnych oraz mineralnych składników

Wracasz zmęczona po pracy do domu i jedyne, o czym marzysz to chwila odpoczynku, kiedy możesz się skupić tylko na sobie? Idealną propozycję na taką sytuację stanowi zanurzenie się w wodzie, w której znajdą się naturalne sole do kąpieli o działaniu relaksującym, uspokajającym lub rozgrzewającym od naszej firmy. Właściwy odpoczynek w bardzo komfortowych warunkach zapewnia połączenie aromatycznych zapachów różnych olejków eterycznych oraz płatków róż – oddziałują one pozytywnie na nasze zmysły, otulając ciało przyjemnym uczuciem.

Luksusowe produkty do ciała

Proponowane przez nas w sklepie internetowym naturalne sole tworzone są na bazie jedynie roślinnych składników. Z uwagi na bogactwo związków mineralnych stanowią idealne dodatki do aromatycznych, pielęgnacyjnych kąpieli. Pozwalają uzyskać efekt zrelaksowanej, nawilżonej oraz jędrnej skóry (regeneracyjny oraz uzdrawiający wpływ), co oddziałuje pozytywnie na samopoczucie po ciężkim dniu i dodaje siły na kolejny, a także ułatwia zasypianie.

Podstawę naszych mieszanek stanowią naturalna sól himalajska różowa, czarna oraz pochodząca z Morza Martwego. Pierwsza z nich zawiera w sobie aż 84 minerały o niezwykle cennych właściwościach, dzięki czemu w skuteczny sposób odżywia skórę. Czarna, wydobywana z wulkanicznych terenów Pakistanu, dostarcza organizmowi energii oraz pozytywnie wpływa na jego regenerację. Sól z Morza Martwego z kolei pobudza krążenie krwi w skórze, dzięki czemu wpływa na redukcję cellulitu, wygładzenie powierzchni, zmniejszenie zmarszczek czy widoczności blizn i rozstępów.

Skuteczne działanie soli do kąpieli

W naszym sklepie internetowym znajdziesz liczne wersje naturalnego produktu zróżnicowane pod względem składu oraz poszczególnych właściwości. Leśna (z olejkiem sosnowym i pichtowym), relaksująca oraz odświeżająca sól do kąpieli zapewni ci możliwość odprężenia oraz wyciszenia po ciężkim dniu. Różana ukoi twoje zmysły, rozgrzewająca idealnie sprawdzi się w chłodne wieczory oraz usunie toksyny z organizmu, a orientalna z kwiatem jaśminu prosto z terenów Japonii poprawi krążenie krwi i ujędrni skórę, co pozwoli na zmniejszenie cellulitu. Proponujemy ci również naturalne kosmetyki o działaniu przeciwzapalnym (np. wersja leśna czy różana) czy wygładzającym (relaksująca na bazie kwiatu chabru).

Relaks, na jaki zasłużyłaś

Stosując nasze solne mieszanki jaśminowe, różane, orientalne i inne, wybierasz się w podróż po magicznym zakątku wypełnionym aromaterapeutycznymi zapachami, spokojem głowy oraz odprężeniem ciała. Kąpiel przed snem to najlepszy sposób na przyjemne zasypianie, a naturalne produkty zapewniają bezpieczeństwo oraz osiągnięcie oczekiwanych efektów dzięki bogactwu składników mineralnych.

Stwórz sobie SPA w domowym zaciszu z naszymi wyjątkowymi propozycjami soli do kąpieli! Jeśli dbanie o siebie i swoje samopoczucie (w tym nastawienie do życia) stawiasz zawsze na pierwszym miejscu, nie możesz przejść obojętnie koło naszych produktów pochodzenia naturalnego – z nimi zapewnisz sobie skuteczny relaks w domowych warunkach. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również salony SPA oraz kosmetyczne, które mają aromatyczne kąpiele w swojej ofercie w ramach zabiegów odprężających całe ciało.

SOLE ROSAFILO

Leśna sól do kąpieli
Leśna sól do kąpieli do propozycja na odprężenie i relaks po ciężkim dniu pracy.
ZOBACZ
Odświeżająca sól do kąpieli
Odświeżająca sól do kąpieli to odprężająca i oczyszczająca propozycja na wyciszenie i odzyskanie dobrego nastroju na kolejne dni.
ZOBACZ
Różana sól do kąpieli
Różana sól do kąpieli to niezwykłe odprężenie i uspokojenie dla naszego ciała oraz zmysłów.
ZOBACZ
Rozgrzewająca sól do kąpieli
Rozgrzewająca sól do kąpieli to przyjemna i relaksująca kąpiel na chłodniejsze wieczory.
ZOBACZ
Relaksująca sól do kąpieli
Relaksująca sól do kąpieli to odprężenie i ukojenie dla naszego ducha i ciała.
ZOBACZ
Orientalna sól do kąpieli
Orientalna sól do kąpieli to niezwykła przyjemność dla naszych zmysłów.
ZOBACZ
Jaśminowa sól do kąpieli
Jaśminowa sól do kąpieli z kwiatem pomarańczy to relaksująca podróż do krainy Dalekiego Wschodu.
ZOBACZ