Domowa sauna w zaciszu własnej
łazienki? Stwórz ją sama dzięki naszym
mieszankom!

Czy wiesz, co zrobić, by twoja skóra była oczyszczona, a przy tym elegancko się prezentowała w każdej sytuacji? Odpowiednia, dopasowana do potrzeb cery pielęgnacja przy użyciu bezpiecznych środków to podstawa. W ramach swoich minimalistycznych rytuałów SPA przeprowadzanych w warunkach domowych możesz wykorzystywać naturalne napary na twarz dostępne w naszym sklepie internetowym. Nie tylko pozwolą usunąć toksyny i zanieczyszczenia ze skóry, ale również zapewnią lepsze wchłanianie dobroczynnych substancji aktywnych zawartych w pilingach, maseczkach czy kremach stosowanych w ramach kolejnego – po oczyszczaniu – etapu pielęgnacji.

Naturalne parówki na twarz – suszone kwiaty i zioła

Oferowane przez nas produkty na twarz odznaczają się działaniem oczyszczającym, ponieważ rozpulchniają naskórek (dają efekt miększej skóry), odblokowując jednocześnie pory, co pozwala zlikwidować krosty i zaskórniki. Opisane działanie jest wynikiem obecności licznych składników aktywnych jedynie naturalnego pochodzenia. Potraktowana w taki sposób cera jest odpowiednio przygotowana do kolejnych zabiegów w ramach codziennej pielęgnacji twarzy.

Kąpiel parowa – do każdego typu cery

Bez względu na to, w jakim jesteś wieku oraz jakie cechy określają twoją cerę (sucha, tłusta, mieszana, naczynkowa, wrażliwa itd.), możesz wypróbować na sobie nasze naturalne produkty. Szczególnie poleca je się osobom, które zmagają się z podrażnieniami i takimi niedoskonałościami skóry jak trądzik, wągry czy zaskórniki. Gorąca para dochodzi do najgłębszych zakątków twarzy, przynosząc oczekiwane efekty (pod warunkiem regularnego stosowania). Odblokowane pory, lepszy koloryt skóry, wygładzona cera – która z nas tego nie pragnie?

Naturalne napary – szeroki wybór kompozycji

Oferowanych przez nas kompozycji nie może zabraknąć w twoim domowym SPA! Stworzone na bazie naturalnych ziół oraz suszonych kwiatów produkty stanowią uzdrawiające mieszanki dla dotkniętej zanieczyszczeniami oraz toksynami twarzy. Kompozycje nagietkowo-jaśminowe oraz nagietkowo-chabrowe dogłębnie oczyszczają cerę, działając jednocześnie przeciwzapalnie, ochronnie, odżywczo i wygładzająco. Poza nagietkiem czy jaśminem w ich składzie znajdują się także m.in. żywokost, kwiat pomarańczy, korzeń mniszka, kwiat rumianku, kwiat nagietka, krwawnik czy kwiat piwonii – bogactwo składników naturalnego pochodzenia o bezpiecznym dla skóry działaniu!

Nasze produkty świetnie sprawdzą się jednak nie tylko w warunkach domowych, ale również w strefach SPA w hotelach czy salonach urody, zachwycając każdą klientkę swoim zbawiennym działaniem. Parówka to bez wątpienia prosty, ale bardzo skuteczny sposób, by poprawić wygląd swojej twarzy, a przez to codziennie cieszyć się swoim widokiem w lustrze.

Regularne oczyszczanie cery za pomocą naturalnych oparów bez dwóch zdań ma zbawienny wpływ na jej kondycję – potwierdzą to osoby zajmujące się na co dzień kosmetyką. Przekonaj się o tym sama, wybierając produkty dostępne w naszym sklepie internetowym i tworząc sobie SPA w domowym zaciszu lub wyposażając prowadzoną przez siebie strefę odnowy w hotelu czy gabinecie.

NAPARY NA TWARZ ROSAFILO

Nagietkowo-chabrowy napar na twarz
Nagietkowo-chabrowy napar na twarz to uzdrawiająca mieszanka kwiatów i ziół opracowana, aby pomóc dogłębnie oczyścić naszą twarz.
ZOBACZ
Nagietkowo-jaśminowy napar na twarz
Nagietkowo - jaśminowy napar na twarz to uzdrawiająca mieszanka kwiatów i ziół opracowana, aby pomóc dogłębnie oczyścić naszą twarz.
ZOBACZ