Domowa sauna w zaciszu własnej
łazienki? Stwórz ją sama dzięki naszym
mieszankom!

Domowa sauna w zaciszu własnej łazienki? Stwórz ją sama dzięki naszym mieszankom! Proponujemy wyłącznie naturalne napary na twarz, stworzone na bazie suszonych kwiatów oraz ziół o leczniczych i oczyszczających właściwościach.

Regularne oczyszczanie cery za pomocą naturalnych oparów ma często zbawienny wpływ na skórę. Taki zabieg rozpulchnia naskórek, co pomaga pozbyć się zaskórników i krostek, a tym samym odblokować i odkazić pory. Stosowanie tej „domowej sauny” przygotowuje także cerę na inne zabiegi, np. maski lub pilingi, staje się ona bowiem bardziej podatna na wchłanianie odżywczych składników.

W tej kategorii dostępne są m.in. nagietkowo-chabrowy oraz nagietkowo-jaśminowy napar na twarz. Mieszanki te zawierają również takie składniki jak: żywokost, kwiat pomarańczy, kwiat jaśminu, korzeń mniszka, kwiat rumianku, krwawnik czy kwiat piwonii. Te składniki (zwłaszcza jaśmin i chaber) sprawiają, że kosmetyki działają przeciwzapalnie, ochronnie, wygładzająco oraz odżywczo. Takich kompozycji nie może zabraknąć w Twoim domowym SPA!

NAPARY NA TWARZ ROSAFILO

Nagietkowo-chabrowy napar na twarz
Nagietkowo-chabrowy napar na twarz to uzdrawiająca mieszanka kwiatów i ziół opracowana, aby pomóc dogłębnie oczyścić naszą twarz.
ZOBACZ
Cena: 45,00 zł
Nagietkowo-jaśminowy napar na twarz
Nagietkowo - jaśminowy napar na twarz to uzdrawiająca mieszanka kwiatów i ziół opracowana, aby pomóc dogłębnie oczyścić naszą twarz.
ZOBACZ
Cena: 45,00 zł