Zestaw różany

Cena: 241,00 zł
ZAMÓW

Zestaw różany. W tym zestawie proponujemy nawilżające masło różane, piling solny płatki róży oraz różaną sól do kąpieli. To idealny zestaw dla pań, które chcą zregenerować i nawilżyć swoją skórę. Masło, piling oraz sól do kąpieli zachwycają swoim niepowtarzalnym zapachem. Zestaw jest pakowany w kartonik prezentowy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zestaw różany
W tym zestawie proponujemy nawilżające masło różane, płatki róży piling solny oraz rózaną sól do kapieli
ZOBACZ
Cena: 241,00 zł
Zestaw relaksujący
W tym zestawie proponujemy relaksujące masło kokosowe z trawą cytrynową, relaksującą sól lawendowo-chabrową oraz limetkowy piling cukrowy.
ZOBACZ
Cena: 211,25 zł
Zestaw rozgrzewający
Zestaw rozgrzewający to wierny towarzysz przez wszystkie pory roku: od pierwszych chłodów do nastania wiosny, a nawet w czasie deszczowego lata.
ZOBACZ
Cena: 211,25 zł
Zestaw orientalny
W tym zestawie proponujemy regenerujące masło mango, piling bursztynowy mandarynkowo waniliowy cukrowy oraz orientalna sól do kąpieli.
ZOBACZ
Cena: 211,25 zł
Zestaw jaśminowy
W skład zestawu wchodzą: jaśminowe masło z pachnotką , piling jaśminowy z kwiatem pomarańczy oraz jaśminową sól do kąpieli z kwiatem pomarańczy.
ZOBACZ
Cena: 241,00 zł
Zestaw leśny
Zestaw leśny to ukłon w stronę lasów sosnowych porastających wydmy morza Bałtyckiego.
ZOBACZ
Cena: 216,00 zł
Zestaw bursztynowy
W tym zestawie proponujemy mandarynkowo waniliowe masło ze złotem , bursztynowy piling cukrowy z algami mandarynkowo waniliowy oraz sól orientalną.
ZOBACZ
Cena: 260,00 zł